Registrace nového uživatele | Přihlášení již registrovaného uživatele
 
   

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky, platné pro maloobchod od 1.1.2014 pro nakupování v internetové prodejně www.trika-tricka.cz

Prodávající:

Oddělení textilu bez potisku
Finish v.o.s.
Nám. T.G.M. 23
533 03 Dašice
IČO: 00529711
DIČ:CZ00529711
Spis. zn. Obch. rejstřík u Krajského soudu v Hradci Králové,
oddíl A XVII, vložka 64
e-mail: shop@finish-pce.cz
tel: 466 301 133

Úvod

Tyto obchodní podmínky upravují vztah mezi prodávajícím – provozovatelem internetového obchodu www.trickatrika.cz a kupujícím (spotřebitelem) při využívání on-line služeb.
Pokud by některé vztahy nebyly v těchto obchodních podmínkách zde upraveny a to mezi provozovatelem a spotřebitelem, který nenakupuje zboží pro účely podnikání, tento spotřebitel se řídí Novým občanským zákoníkem a Zákonem o ochraně spotřebitele.
Je-li kupující podnikatel, který nakupuje zboží za účelem podnikání, pak vztahy neupravené v těchto podmínkách se řídí též Novým občanským zákoníkem, vše ve znění pozdějších novel.

Provozovatel si vyhrazuje právo jednostranně změnit obchodní podmínky s tím, že nemá povinnost kupující o změně informovat. Pro nákup platí vždy podmínky zveřejněné v době odeslání objednávky.

Registrace

Nakupovat, respektive objednávat, mohou pouze registrovaní kupující, kteří vyplní formulář „Registrace nového zakázníka“ a kteří vyplnili všechny povinné údaje ve formuláři. Vyplněním formuláře kupující uděluje provozovateli webu souhlas tyto údaje spravovat v rozsahu nezbytném pro poskytování těchto služeb a slouží výhradně pro vnitřní potřebu provozovatele. S údaji je nakládáno jako s důvěrnými informacemi v souladu se Zákonem 101/2000Sb. o ochraně osobních údajů. Vyplněním formuláře kupující zároveň prohlašuje, že údaje jsou přesné a pravdivé.

Výběr zboží, objednávka

Objednávka zboží uzavřená v tomto internetovém obchodě je závazná a uvedená cena je platná v den vystavení objednávky. Bezprostředně po odeslání objednávky obdržíte informaci o jejím doručení na svoji e-mailovou adresu. Tato informace však ještě není potvrzení vaší objednávky. Teprve následně Vám zašleme závazné potvrzení o přijetí vaší objednávky s tím, že tímto okamžikem je smluvní vztah uzavřen. Ještě do doby našeho potvrzení o přijetí objednávky může kupující objednávku měnit, doplňovat eventuelně zrušit. Poté již dodatečné změny objednávky nelze provádět. V případě storna potvrzené objednávky je kupující povinnen uhradit vzniklé náklady.
Odesláním objednávky kupující stvrzuje souhlas s obchodními podmínkami. Kupující si vybírá zboží dle vyobrazení a popisu v našem e-shopu. Toto vyobrazení je pouze informativní a nemůže zcela nahradit osobní fyzický výběr. Proto může dojít k tomu, že zobrazení výrobku na monitoru např. v barevnosti se může rozcházet se skutečností.
V případě, že množství objednaného zboží v jedné objednávce bude většího rozsahu, můžeme požadovat opětné potvrzení objednávky, eventuelně doplňující informace.

Cena zboží

Cena zboží je uvedena u každého produktu včetně DPH, k této ceně vám bude připočten poplatek za poštovné, které však není součástí ceny produktu. Ceny produktů může provozovatel měnit, pro kupujícího však platí cena uvedená v den objednávky.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Storno objednávky

Spotřebitel – kupující má v souladu se zákonem právo do 14 dnů od převzetí zboží odstoupit od smlouvy bez udání důvodů. Pokud se tak rozhodne, je nutné zaslat adresu, žádost o jednostranné odstoupení od smlouvy na e-mail renata.zabkova@finish-pce.cz a pokud žádá vrácení peněz, číslo účtu. Částka bude snížena o náklady za přepravu.

Vrácené zboží musí být zasláno na adresu Finish v.o.s., nám. TGM 23, 533 03 Dašice a nesmí být zasláno dobírkou.

Podmínky odstoupení

  • Zboží nesmí být poškozené a nést známky použití
  • Musí být kompletní
  • Nesplněním podmínek nebude odstoupení akceptováno.

Platební podmínky

Platbu je možné provést buď dobírkou, nebo platbou předem převodem.

Termíny dodávek

Zboží bude zasláno v nejbližším možném termínu, nejpozději do pěti pracovních dnů od potvrzení objednávky.
Pokud nebude objednané zboží aktuálně na skladě, bude kupující okamžitě informován a bude projednán další postup.

Doprava

Zboží je doručováno Českou poštou. Ceny dle váhy zásilky jsou dány platným ceníkem České pošty.

Záruka a reklamace

Na objednané zboží platí záruka 24 měsíců. Záruka se nevztahuje na opotřebení věci způsobené obvyklým užíváním pro tento druh zboží, tedy konfekčního textilního výrobku. Jedná-li se o zboží s neodstranitelnou vadou, má kupující právo buď na přiměřenou slevu nebo výměnu zboží, nebo odstoupení od kupní smlouvy. V případě reklamace zákazník doručí zboží na adresu prodávajícího.
Doporučujeme, aby si kupující při přebírání zboží za přítomnosti doručovatele prohlédl zásilku zejména stav porušení či rozlepení či jinak poškozených obalů zásilky. V případě porušení zásilku ihned rozbalte za přítomnosti doručovatele a zkontrolujte obsah co do množství a poškození obsahu. V případě poškození proveďte na místě zápis s potvrzením doručovatele a poškozený obsah zásilky s tímto potvrzením zašlete na adresu prodávajícího.
Prodávající nepřebírá odpovědnost za vady vzniklé nesprávným používáním produktů, nedodržením postupů při praní a žehlení a dalších pokynů uvedených na etiketě, eventuelně za poškození zboží při přepravě. Prodávající rozhodne o reklamaci v nejkratší možné době, nejpozději do 30 dnů. V případě oprávněné reklamace, pokud nejde o prokazatelné zneužití práv, má kupující právo na náhradu nákladů na dopravu reklamovaného zboží prodávajícímu.

Nepřevzetí zaslaného zboží

V případě nepřevzetí zboží kupujícím, které bylo vráceno prodávajícímu, je možné na základě žádosti kupujícího, jeho opětovné zaslání s příplatkem za další poštovné.
Pokud bylo vrácené zboží nekompletní nebo poškozené, může prodávající uplatnit kompenzaci za sníženou hodnotu tohoto zboží.

Závěr

Tyto obchodní podmínky jsou v souladu se zákony České republiky včetně smluvního vztahu, který objednávkou vznikl mezi kupujícím a provozovatelem e-shopu www.trickatrika.cz.

Smluvní strany dle těchto obchodních podmínek akceptují, že pohledávky kupujícího vůči prodávajícímu nelze převést bez vzájemného souhlasu na třetí osobu. Odesláním objednávky akceptuje kupující veškeré podmínky zde uvedené, platné v den odeslání objednávky a též stvrzuje souhlas s cenou objednaného zboží platnou v den objednávky.

Provozovatel internetového obchodu www.trika-tricka.cz

Obchodní podmínky, platné pro velkoobchod od 1.4.2013
pro nakupování v internetové prodejně www.trika-tricka.cz

   
 
 

Prodejcem zboží v oddělení textil FRUIT OF THE LOOM:

FINISH v.o.s., nám. TGM 23, 533 03 Dašice

IČO: 005 297 11, DIČ: CZ 005 297 11

e-mail: shop@finish-pce.cz
tel.: +420 466 301 133

 

 
Copyright © 2013 FINISH v.o.s.
Powered and created by E-WORKS :: web studio | XHTML 1.0 | CSS 2